Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Ofertę współpracy kierujemy zarówno do warsztatów i sklepów jak i hurtowni motoryzacyjnych. oraz osób, które są zainteresowane rozpoczęciem swojej kariery w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy przedstawicielami tureckich i niemieckich producentów oraz bezpośrednimi importerami, proponujemy bardzo konkurencyjne ceny zakupowe, ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju współpracy oraz poziomu obrotów.

Nasz asortyment to ponad 2 000 pozycji części dostępnych "od ręki" oraz ok. 100 000 pozycji z magazynów naszych producentów, których z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie udostępnić na naszej stronie. 

Zapewniamy najwyższą jakość towaru, stabilną współpracę opartą na zasadach poszanowania interesu obu stron, ekspresowe wysyłki towaru oraz fachową pomoc na każdym etapie współpracy. 

Szczegóły współpracy ustalamy indywidualnie z każdym podmiotem.  

W razie zainteresowania prosimy o bezpośredni kontakt z hurtownią.

Najważniejsze fakty o przemyśle motoryzacyjnym w Turcji:

  • 1. miejsce w Europie pod względem wielkości produkcji lekkich pojazdów samochodowych; 7 miejsce w Europie i 17 miejsce na świecie pod względem wielkości całej produkcji pojazdów motoryzacyjnych,

  • Roczna produkcja pojazdów w fabrykach motoryzacyjnych – ponad milion sztuk,


  • W Turcji produkują takie koncerny samochodowe jak: Renault, Peugeot, Fiat, Chrysler, Ford, Opel, MAN, Mercedes-Benz, Toyota, Honda, Hyundai, Isuzu, Mitsubishi, Daimler, M.A.N, General Motors i BMW,

  • Ok. 200 inwestorów zagranicznych znanych marek ulokowało produkcję części i akcesoriów na obszarze Turcji, zasadniczo w ramach joint venture z tureckimi firmami. Udział w rynku lokalnych producentów dla OEM (Original Equipment Manufacturer) szacowany jest na 50% - 70% (ponad 1000 firm). W sumie, części samochodowe produkuje około 4 tysięcy firm.
Facebook
Facebook
Facebook
Witryna stworzona na platformie